Movies
Ratings
357
Mickey 17Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
The Call of the WildRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0