Series
Ratings
65
ChernobylRated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
MamaRated ★ 4.5- Super RookieRated ★ 2.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- The PeakRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0