Movies
Ratings
1555
Project Hail MaryRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ToscanaRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 5.0
The DigRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0