Series
Ratings
175
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- MoonlightingRated ★ 3.5
- MoonlightingRated ★ 3.5
- MoonlightingRated ★ 3.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5