Movies
Ratings
640
The DreamersRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0