Movies
Ratings
313
The MartianRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Space JamRated ★ 2.0
DeparturesRated ★ 5.0
EraserRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 4.5
StealthRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 2.5