Series
Ratings
133
As You Stood ByRated ★ 0.5
His & HersRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Simpsons Season 35Rated ★ 3.5
The Simpsons Season 36Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The Simpsons Season 34Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 4.0
The IdolRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.5- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0