Series
Ratings
39
HannibalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5