Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Three KingdomsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Dark TouristRated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
American NightmareRated ★ 4.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
The KeepersRated ★ 4.5
The StaircaseRated ★ 2.0
The Disappearance of Madeleine McCannRated ★ 3.0
The PharmacistRated ★ 3.5
WormwoodRated ★ 3.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.5
Murder Among the MormonsRated ★ 2.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5