Series
Ratings
22
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0