Movies
Ratings
868
Project Hail MaryRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
ApostleRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
7 Women and a MurderRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5