Series
Ratings
155
Battle of FatesRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
American PrimevalRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 2.5