Series
Ratings
75
Game of ThronesRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5