Titles you rated
RomeRated ★ 3.0
Manhunt: Lone WolfRated ★ 2.0
GirlsRated ★ 2.5- GirlsRated ★ 1.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0
PenanceRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 1.5
Grand Maison TokyoRated ★ 2.5
NikitaRated ★ 2.0
FlashpointRated ★ 2.5
LeverageRated ★ 2.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 2.0
GirlsRated ★ 1.5
Radiation HouseRated ★ 1.5
Gintama.Rated ★ 2.5
ShirobakoRated ★ 1.5
Blood & Water Season 1Rated ★ 5.0