Series
Ratings
107- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0