Series
Ratings
206- 천하제빵Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0