Movies
Ratings
421
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5