Series
Ratings
31
Love in the CloudsRated ★ 5.0
BOYS PLANETRated ★ 3.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
PriPara Season 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0- CharlotteRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0