Series
Ratings
58
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
JTBC LectureRated ★ 3.5- Assistant Manager Park's Private LifeRated ★ 3.0
- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5