Series
Ratings
32
Legal HighRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Legal High SPRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0