Series
Ratings
174
PluribusRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Hacks Season 4Rated ★ 4.0
Hacks Season 3Rated ★ 4.0
Hacks Season 2Rated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0