Titles you rated
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 3.0
The Office Season 6Rated ★ 3.5
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Brother RamyeonRated ★ 1.0
Science Fell in Love, So I Tried to Prove ItRated ★ 4.0
Science Fell in Love, So I Tried to Prove It r=1-sin(θ)Rated ★ 2.5