Movies
Ratings
23
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 1.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 0.5
Sex and the City 2Rated ★ 0.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 1.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 0.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
American PieRated ★ 0.5