Titles you rated
AemaRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5