Movies
Ratings
70
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0