Movies
Ratings
71
Art of FightingRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0