Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0