Titles you rated
Royal FamilyRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Vocal PlayRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0- Why Not? The DancerRated ★ 2.5
- Secret UnnieRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 4.0
I Will Give You the UniverseRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5