Movies
Ratings
81
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0