Series
Ratings
55
KingdomRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- BeybladeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0- Hello I.B.IRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0