Movies
Ratings
639- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The PromRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
The Boys in the BandRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
GuestRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Girls on topRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5