Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0