Titles you rated
Chief KimRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0