Movies
Ratings
193
RebeccaRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5