Series
Ratings
60
PastaRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0