Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 5.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 1.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 1.0
Squad 38Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Dead Like MeRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0