Series
Ratings
138
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 4.0
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5