Movies
Ratings
463
The Old GuardRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.0
The Resistance BankerRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 2.0