Series
Ratings
65- Fairy CommiRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0