Series
Ratings
115
The Art of SarahRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5