Movies
Ratings
344
Attila MarcelRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 2.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
RageRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5- Our Summer PoemRated ★ 2.0
- House of HeejiRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
GrassRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.5
CartRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Running ActressRated ★ 4.0