Movies
Ratings
210
50 First DatesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.5