Movies
Ratings
47
WhiplashRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0