Movies
Ratings
222
A Man and a WomanRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 0.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
RushmoreRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
At the End of the TunnelRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.5