Titles you rated
Shadow BeautyRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
No, Thank You Season 2Rated ★ 4.0
No, Thank YouRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
SwitchedRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5