Series
Ratings
140- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 2.5- AjinRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5