Movies
Ratings
401
SleepRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5