Series
Ratings
96
BonesRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.5- すいかRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0- The Glorious Team BatistaRated ★ 2.0
- The Glorious Team BatistaRated ★ 3.0
- The Glorious Team BatistaRated ★ 3.0
The Glorious Team BatistaRated ★ 2.5
Strawberry NightRated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 2.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.0
PossessionsRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0