Movies
Ratings
2030
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 4.0
Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Nights of CabiriaRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The HomesmanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Beaches of AgnèsRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0