Series
Ratings
80
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 0.5
QueenmakerRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The AuditorsRated ★ 3.0